Monoteismus je prazáklad a idea absolutní totality

Často přemítám zda-li je církev katolická (svatá, věčně bojující a na věky nenažraná) největší zločineckou organizací v tomto vesmíru nebo největší organizací zločinců. Nějak se nemohu rozhodnout.

O kolaboraci církve s jakýmkoliv odpudivým režimem, který umožní její další rozvoj (laskavý čtenář již ví a zná, že se zde jedná pouze o rozvoj materiální nadstavbičky a soustředění moci nad lidmi a událostmi ryze světského charakteru) nemá dnes pochyb ani vesnický človíček Pepek Vyskoč.

Ne nadarmo nosili němečtí vojáci plechovou cedulku s nápisem „Gott mit uns“. Flanďáci kropili svěcenou vodou kanóny a flintičky vojáků určených nejen do prvních bojových linií, ale i k masakrům civilního obyvatelstva. Kolaborace s fašismem však neskončila pádem III. říše. Pokračovala dál. Na toto téma je dost faktografických publikací. Doporučuji třeba:

Mark Aarons a John Loftus
Operace RATLINES
(London 1991 – u nás BOHEMIA spol. s.r.o. 1994)

V této knize je skvěle popsáno, kterak Vatikán na konci války (v době kdy porážka říše byla již nevyhnutelnou budoucností) začal budovat tajnou a složitou záchranou síť, která měla za cíl zachránit a zachovat pro budoucnost „esa“ třetí říše. Jednalo se špičky velení armádních struktur, zejména SS, velitele a specialisty z koncentračních táborů, ideology, pseudovědce a jiné zrůdy hlásící se k ideologii třetí říše.

Součástí oprace RATLINES bylo:
– postupná, několika násobná změna identity jednotlivých person tak, aby jejich krytí bylo dokonalé (adept prošel několika změnami identity většinou nežijících osob nebo dodatečně nežijících osob),
– vytnoření bezpečných únikových cest přes Evropu až do Jižní nebo Severní Ameriky (soustava záchytných bodů počínaje malými farami – kláštery konče)
– zajištění existence v novém působišti nějakým základním kapitálkem (kde na to asi církev brala zdroje ? )
– příprava na budoucí úkolování těchto person pro boj a budování nové Čtvrté říše.

Co dodat ?

Snad jen toto:

Jímá mne závrať, když si představím, na jak vysoké úrovni života, kultury a vzdělanosti mohlo dnes lidstvo být kdyby jej nepostihla ta tragedie, že se před cca 2000 lety setkalo s totalitní ideologií křesťanství ……..
Neboť monoteismus je prazáklad a idea absolutní totality.

 

Zdroj: www.czechfreepress.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Comments are closed.