Když o víru opravdu nejde…

Problematika tzv. církevních restitucí je často pojímána jako spor „slušných lidí“, kteří usilují o to, aby „bylo vráceno, co bylo ukradeno“ a „nepřející lůzy“, která tomuto „bohulibému“ kroku nepřeje. Racionálním argumentům jsou tak často nadřazovány iracionální pocity a přesvědčení.

Podívejme se na hlavní námitky proti tzv. církevním restitucím v podobě, kterou prosadila vláda P. Nečase a zároveň se zaměřme i na formu, jakou byla prosazena. Více…

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 comments on “Když o víru opravdu nejde…

  1. a jéje, šáša jde poučovat předsedu ústavního soudu ROFL
    psychologické studie potvrzují, že čím má člověk nižší iq, tím více nadsazuje odhady své inteligence. a už po milionté se prokazuje, že bůh si vybírá blbce, nebo žeby ta přitažlivost byla opačná??? LOL přikláním se k tomu druhému, holt rozum nejde získat, ale lze ho alespoň nahradit vírou. chápu, že pro postiženého je lepší něco než nic LOL

  2. ale bychom jen neztráceli čas kdejakou hnidou, tak ještě k té itálii: vznikající italská republika zabrala vatikánu daleko více majetku než komunisti v čechách. a nebyli to žádní komouši, ale republikáni. v životě nikoho ani nenapadlo, že by se měli za něco omlouvat nebo něco vracet a je tam mnohem více teistů než zde, to může napadnout jen českou vládu v čele s pánem, který to táhne s madam co dře jako kůň za 250 000 kč, a pak se jde pomodlit na velehrad. to nikdo nevidí, že si z voličů dělá prdel když jim bezostyšně lže do těch tupých ksichtů??? nikdo nepostřehl, že zabalil kravské lejno do pěkné krabice s mašlí a dal na něj krátkej jednoduchej nápis, aby to (duševní) chudina spolkla??? říká se, že národ má takovou vládu jakou si zaslouží. jestli tohle bylo českou vládou, tak musí být tenhle národ v pořádný pr… jestli budou lidi poslušným tupým stádem, pak se nesmí divit, že s nimi bude kdejakej lempl vorat….