Církev, s. r. o.

Zloděj křičí »chyťte zloděje«. Nějak v tomto duchu mi v poslední době připadají vyjádření našeho »úžasného kardinála« Dominika Duky, když se byť zatím jen mluví o určité korekci či, nedej bože, redukci »církevních restitucí«. Až téměř hysterické výroky lze připisovat pouze tomu, že by najednou on a firma, v jejichž barvách vystupuje, mohli přijít o část toho, co jim bylo tak velkoryse nabídnuto a co jim nikdy, doslova nikdy přímo nepatřilo a co měli často jen propůjčené nebo k užívání. Vůbec nezávidím »Bohoušovi« jeho pozici, před volbami se »restitucemi« oháněl a možná právě to zabránilo ještě většímu propadu ČSSD, nyní ale vlivem povolební konstelace zřejmě moc možností nemá. S Agrofertem a fráterníky v zádech může tak akorát o »restitucích« opět pouze mluvit. Více…

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

One comment on “Církev, s. r. o.

  1. trefně a vtipně napsané, klobouk dolů. tvrdím to co pan cinka, že církev jednala a jedná v rozporu s vlastním učením a tím dokonale popírá pravdivost své ideologie. ostatně nejsou první a pravděpodobně ani poslední. mohou hlásat co chtějí, ale činy je usvědčí.