Lenka Procházková: Bod zvratu

Kdy začal odliv voličů sociální demokracie? Domnívám se, že v té chvíli, kdy politici ČSSD přestali trvat na referendu o tzv. církevních restitucích.

K prvnímu viditelnému selhání sociálně demokratických poslanců při schvalování tohoto nemravného zákona došlo mnohem dřív, když 13 členů klubu ČSSD umožnilo, aby návrh zákona prošel do třetího čtení. Mnohým občanům však tento “detail“ unikl, jiní jej už tenkrát pochopili jako předznamenání. Více…

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

One comment on “Lenka Procházková: Bod zvratu

  1. čssd se odepsala tím, že něco jiného tvrdí a něco jiného prosazuje, je nedůvěryhodná jako krabice vína v rathových rukou. pokud nezmění kurz, bude následovat osud ods. ostatně rozpor v rétorice a v činech, to mají s ods společné. jen top a ksčm mají pevné postoje, což neznamená, že mají pravdu, ale ponechávají své ovce v blažené víře, že ji mají. a to stačí, ovce nekladou otázky. zbytek scény se rozpadl a stvořil několik nových hráčů nedotčených špínou české politiky.