Lenka Procházková a Ilona Švihlíková o školství a restitucích

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 comments on “Lenka Procházková a Ilona Švihlíková o školství a restitucích

 1. obě dámy jsou naprosto úžasné:), mají bohužel pravdu, která trápí i mě:(…a já jim děkuji i jen za to vědomí, že je nás víc, kteří se bráníme cílené debilizaci…je mi strašně líto, že právě ony dvě, ač mají obě zjevně co říci, nemají přístup do médií…zato se tam bohužel nebezpečně často vyskytují individua s úrovní martino frone..militantní, agresívní, arogantní, pomlouvačná..to nemůže být náhoda

 2. Obě dvě dámy mají dar kritického vnímání světa, který, bohužel, většině v naší společnosti naprosto chybí. Lidé si neumí dát věci do souvislostí a vůbec jim nevadí, když jim o morálce káží politici, kteří svými činy zcela popřeli veřejné sliby, jaké občanům dávali v poměrně nedávné době. Přestože mnozí politici svým voličům častokrát prokazatelně lhali, občané jim stále umožňují dál veřejně beztrestně podvádět a škodit..

 3. Zdravím Vás martino frone. Sleduji, že jste na těchto stránkách trvale usazen. Nevím proč, ale asi nějaký důvod máte. Já, když se mě nelíbí obsah nějakých webových stránek, tak tam prostě nechodím. Na jeden můj příspěvek jste taky reagoval. Psal jste mi, že čtu žumpu. A že mám radost jako malé dítě, když si něco takového můžu přečíst. Z Vašich výrazů a stylu psaní se taky dá něco usoudit o kvalitě Vašeho vzdělání. A tak by mě zajímaly zdroje odkud čerpáte Vy, abych si mohl trochu doplnit své vědomosti. Myslím si, ty tyto zdroje jsou velmi omezené a tak pro Vás nebude problém je vypsat.
  Ještě Vám posílám video(2 díly), kde mluví jeden pán z Velké Británie o organizaci mimo níž není spasení na tomto světě a jejíž hlavní představitel je zástupce Boha na Zemi. A své znalosti o této organizaci určitě nečerpá diskusemi s burany u piva.

  http://www.youtube.com/watch?v=KwSbTFL1v7M

  http://www.youtube.com/watch?v=KwSbTFL1v7M

  Těším se na Vaši reakci a hlavně na to, že si budu moci doplnit své vědomosti.
  Zdravím Vás. Karel.

 4. http://www.youtube.com/watch?v=xC4p5jGFXtQ

  Ještě doplněni pro martino frone. Druhý díl videa. Stalo se nedopatření.
  Karel.