Občanské odpoledne v Lánech

Milí přátelé,
zveme vás na nedělní občanské odpoledne v Lánech.

Nejprve se ve 13 hodin zastavíme u hrobu TGM, poté předáme prezidentovi Miloši Zemanovi písemné vyjádření občanských iniciativ, v kterém zastáváme názor, že výchozím krokem k řešení současné politické krize jsou předčasné volby.

Lenka Procházková

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 comments on “Občanské odpoledne v Lánech

  1. Přátelé kdo můžete podpořte iniciativy,podívejte se do Lán pan president by měl slyšet hlas lidu,určitě si výlet nenechejte ujít.Lenko díky jsi úžasná.

  2. Chrabrá paní Lenko Procházková. 4. odboj a ERS na jednom vašem diskuzním večeru oznámil, že jste pod naší ochranou a toto chceme nadále plnit. Budeme s Vámi i v Lánech, protože OBČANÉ ČR mají to největší slovo v NAŠÍ VLASTI a proto i když prezident nevyslyšel naše žádosti o schůzky, tak se jako TEN KDO MÁ MÍTI MOC A VLÁDU VE SVÝCH RUKOU, pozveme sami. Jsme s Vámi buďte s námi. Hezký den přeje JUDr. Josef Hörl, zakladatel 4. odboje a Váš ochránce.

  3. NÁRODNÍ DEMOKRACIE, NEJSTARŠÍ STRANA ( 1848) účast zváží, stejně jako zástupci Národních listů . Jan Valenta, předseda strany on said:

    NÁRODNÍ DEMOKRACIE DVACET LET UPOZORŇUJE JAKO STRANA PŘEDMNICHOVSKÝCH KOALIČNÍCH VLÁD NA SYSTÉMOVÉ VADY DEMOKRACIE V NAŠÍ ZEMI. JSME PRO PŘEDČASNÉ VOLBY SE SPRAVEDLIVÝM VOLEBNÍM ŘÁDEM ( byl už r. 1910 ,20 ap.)A TO PROTO, ABY NAŠE VLAST NETRPĚLA DÁL POD VLÁDOU ZKORUMPOVANÝCH POLITIKŮ A JEDNÉ NEVOLENÉ STRANY. JAN VALENTA