Experta šokoval „odpudivý“ kněz u Jílkové. Proklepl si ho a objevil zajímavé vazby na Parkanovou

TÝDEN V MÉDIÍCH Hitem uplynulého týdne ve sdělovacích prostředcích bylo podle Petra Žantovského vystoupení generálního sekretáře České biskupské konference Tomáše Holuba v pořadu České televize Máte slovo s Michaelou Jílkovou. To nemělo pranic společného s křesťanskou pokorou, láskou a snášenlivostí, naopak chvílemi působilo až odpudivě. Více …

Prosba o podporu

Vážení přátelé,

ozvučení Staroměstského náměstí a stavba tribunky pro naši sobotní akci „Pravda zvítězí“ bude stát odhadem 6000 kč. Kdo můžete, prosím přispějte na naše konto.

Děkujeme!

Hyde Park 28.5.

Dnes bude hostem pořadu Hyde Park na Čt24 JUDr. Karol Hrádela, odborník na církevní restituce. Je to muž, který koncipoval ústavní stížnost proti přijatému zákonu. Připravte si otázky! Je to poprvé, kdy Česká televize dává prostor odborníkovi na toto téma.

Jednání sněmovny o církevních restitucích – AKTUALIZACE

Milí přátelé,

zítra, 30. října pokračuje přerušená schůze sněmovny. Jednání začíná ve 14 hodin. Na programu je i bod týkající se zákona o církevních restitucích. Protože ńebylo možné zjistit, v kolik hodin tento bod přijde na řadu, budu tam už ve 14.00 a operativně program schůze zveřejním na těchto stránkách.

Sledujte tyto stránky nebo přijďte ve 14 hodin také na galerii hostů přímo do sněmovny. Občanský průkaz s sebou.

Lenka Procházková

AKTUALIZACE: Nová informace. Poslanci budou od 14 hod do cca 15 schvalovat program jednání, takže stačí to sledovat na internetu online a pokud v programu budou cír. restituce, stihneme do Sněmovny dojet.  

Pozvánka

Veřejné slyšení ve Sněmovně týkající se petice proti přijetí návrhu zákona o vyrovnání státu s církvemi se koná

2. října od 15 hodin
ve Sněmovní 1 v sále č. 205
(Je to budova na protější straně na kraji ulice.) 

Plánovaný konec je v 17.15.