Hyde Park 28.5.

Dnes bude hostem pořadu Hyde Park na Čt24 JUDr. Karol Hrádela, odborník na církevní restituce. Je to muž, který koncipoval ústavní stížnost proti přijatému zákonu. Připravte si otázky! Je to poprvé, kdy Česká televize dává prostor odborníkovi na toto téma.
Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Provozní a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 comments on “Hyde Park 28.5.

1. Dobrý večer, pan doktor se v debatě zmiňoval o náhradách, které dostávala církev /myslím, že to byla zřejmě jen katolická,nepamatuji se zda to specifikoval/ v letech tuším 46-49. Co to bylo za náhrady, kolik to bylo, a nejsou tyto náhrady v tzv. restitucích vypláceny či vydávány znovu?