Lenka Procházková: Václav Klaus se zachoval jako lokaj

Jak jste přijala informaci o tom, že tzv. církevní restituce byly definitivně schváleny, a co říkáte na způsob, jakým prezident Václav Klaus tyto restituce posvětil?

Nesnáším pocit bezmoci a vím, že člověk má v sobě mechanismy, které mu pomohou se takovým pocitům bránit. Především je to logika, prostě rozum. Když si rozeberete jakoukoli příšernou situaci, pokaždé objevíte možnost, jak ji zlepšit. Více…

2 comments on “Lenka Procházková: Václav Klaus se zachoval jako lokaj

1. Pan Klaus není president, ale jenom úředník, vykonávající, co mu radí jeho poradci a případně to, co je pro něj výhodné a prospěšné, státní zájem je pro něj to poslední. Je vypočítavý ve svůj prospěch a zbabělý. Ne vážím si ho.

2. Já souhlasím s církevními restitucemi.Církev má právo na vrácení majetku