ŽÁDÁME PREZIDENTA, ABY VETOVAL ZÁKON O CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍCH

Prosíme všechny čtenáře, šiřte toto video…

Text dopisu (ale můžete použít vlastní) a bližší instrukce naleznete zde: http://www.hzpd.cz/napiste-prezidentovi/

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

One comment on “ŽÁDÁME PREZIDENTA, ABY VETOVAL ZÁKON O CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍCH

1. Chtěl bych poděkovat Vám, paní Procházková za vše, co jste dosud udělala. Za Vaši osvětu, za neúnavný boj proti této totalitní nespravedlnosti. Chce to opravdu velký kus osobní statečnosti a odvahy se takto angažovat proti tak silnému lobby, jakým toto pro-církevní bylo. Jste trnem v oku všech mocných dnešních dní a jejich poskoků. Rádi by Vás označili za bolševičku, ale to jaksi zcela úplně nejde, že? :-), rádi by Vám spílali za nenávist vůči Bohu, avšak jste hluboce věřící člověk, zrovna tak, jako já. Nastavujete jim zrcadlo a to je dobře. Kéž by bylo víc takových, jako jste Vy! Děkuji.