Jednání sněmovny o církevních restitucích – AKTUALIZACE

Milí přátelé,

zítra, 30. října pokračuje přerušená schůze sněmovny. Jednání začíná ve 14 hodin. Na programu je i bod týkající se zákona o církevních restitucích. Protože ńebylo možné zjistit, v kolik hodin tento bod přijde na řadu, budu tam už ve 14.00 a operativně program schůze zveřejním na těchto stránkách.

Sledujte tyto stránky nebo přijďte ve 14 hodin také na galerii hostů přímo do sněmovny. Občanský průkaz s sebou.

Lenka Procházková

AKTUALIZACE: Nová informace. Poslanci budou od 14 hod do cca 15 schvalovat program jednání, takže stačí to sledovat na internetu online a pokud v programu budou cír. restituce, stihneme do Sněmovny dojet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Provozní a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 comments on “Jednání sněmovny o církevních restitucích – AKTUALIZACE

1. Škoda, že tam nebudu sedět s váma; bude třeba zajímavé pozorovat, zda se mezi sebou ti rozdavači pěněz, která ukradli z kapes občanů tentokrát poperou. On jim to senát stejně vrátí, pak zůstává přes ústavní soud ještě Evropa. Hŕŕŕŕŕŕŕŕŕ na ně! e.t. lánský

2. A stalo se. Vládu a pravicové poslance nezajímá naše vlast, naši lidé. Nic nepomohlo ! Ta bezmoc je strašná, nechce se žít. Vám patří ale poděkování, udělala jste, co se dalo. Jak dál ? R.T.