Obrazová nápověda k podpisu petice

Mezinárodní petiční server Petition Online vyšel ze srovnání nejrůznějších zahraničních i tuzemských petičních serverů lépe především možností exportovat podpisy signatářů do souborů a také tím, že signatáře neobtěžuje nevyžádanými reklamami.

Podepsání petice je snadnější, než se zdá. Po přečtení textu Výzvy okrádaných na těchto stránkách klikněte na odkaz: Jsem proti schválení zákona o majetkovém vyrovnání s církvemi a náboženskými společnostmi sněmovní tisk číslo 580/4.

V novém okně nebo panelu prohlížeče se otevře text výzvy na stránkách Petition Online. Pod textem výzvy v dolní části stránky naleznete jednoduchý formulář. K podpisu můžete využít svůj existující účet na některé ze sociálních sítí. Pokud účet registrovaný nemáte, či nechcete jej použít, stačí vyplnit do formuláře jméno a e-mail a zvolit si libovolné heslo. Tyto položky jsou nutné. Ostatní položky jsou nepovinné. Pokud nechcete, aby se Vaše jméno zobrazovalo ostatním čtenářům petice, vyplňte též kolonku „přezdívka“. V systému se vaše jméno sice uloží, ale zveřejněna bude pouze přezdívka.

Po zadání údajů klikněte na tlačítko „SIGN“. Objeví se výzva k překontrolování údajů.

Pokud jste se spletli, vraťte se tlačítkem „CHANGE“ na předchozí krok. Jsou-li údaje správně, klikněte na „SIGN“. Tím jste dokončili podepsání petice. Následující okno Vás informuje, že podpis je třeba potvrdit kliknutím na odkaz, který Vám automaticky přijde emailem (na adresu, kterou jste zadali). Dále je zde možnost podpořit dotací petiční server, ale tomu nemusíte věnovat pozornost.

Nyní již jen zkontrolujte nové e-maily ve Vaší schránce. Měl by tam na Vás čekat e-mail s předmětem „Email verification – Petition Online – Philippines“. V textu e-mailu poté klikněte na odkaz (nebo jej zkopírujte do adresního řádku prohlížeče).

Tím jste potvrdili platnost Vašeho podpisu. Současně máte možnost se v budoucnu přihlásit na petiční server (po zadání e-mailové adresy a hesla, které jste si zvolili) a podepsat i jiné petice, či je hodnotit atd.

Vaše jméno se nyní zobrazuje pod peticí spolu se jmény ostatních občanů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Provozní a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

16 comments on “Obrazová nápověda k podpisu petice

1. Pingback: Výzva okrádaných | Stop církevním restitucím

2. Nesouhlasím s návrhem zákona k restituci církve-přestože, jsem věřící !Co bylo doloženo,jako scizeno???

3. Nesouhlasím s návrhem zákona o církevních restitucích.Podle toho co se dočítám
    nebyl předložen žádný seznam věcí movitých i nemovitých,které byly snad zabaveny
    (ukradeny) po únoru 1948.

4. Já ,ateista,se dovolam Boha. „Pane Bože zaraž ty čerty“.

5. Jsem zásadně proti církevním restitucím,tak jak navrhuje naše vláda..V případě,že pravicové strany tento zákon schválí,budu souhlasit s trestním oznámením na členy vlády i poslance,aby si byli vědomi toho,že jednali proti vůli většiny lidu tohoto národa.

6. Janek mi mluví z duše a má mojí podporu. Souhlasím.

7. Naprosto souhlasím s peticí Lanka Ledeckého proti církevním restitucím, protože mám, doufám, ještě zdravý rozum. Jsem ráda, že to takto sepsal a že můžu podpisem vyjádřit svůj názor. Obávám se ale arogance mocných, kteří si dělají co se hodí jim právě teď. Je proto třeba se pořádně hlasitě ozvat !!!

8. Naprosto souhlasím s peticí Lanka Ledeckého proti církevním restitucím, protože mám, doufám, ještě zdravý rozum. Jsem ráda, že to takto sepsal a že můžu podpisem vyjádřit svůj názor. Obávám se ale arogance mocných, kteří si dělají co se hodí jim právě teď. Je proto třeba se pořádně hlasitě ozvat !!!

9. Souhlasím s peticí Janka Ledeckého proti církevním restitucím.

10. Nesouhlasím s církevními restitucemi.

11. Nesouhlasím s církevními restitucemi.

12. Pokud opravdu věří, nepotřebují hmotné statky. Už vůbec né ty, které nakradli. Ve jménu Boha způsobili tolik neštěstí, že jim musí být peklo těsné.

13. Proč nefunguje petice? Nelze se připojit a zapsat se!