Lenka Procházková v neděli 22.7. v Nočním mikrofóru

Troufalství, v tom dobrém slova smyslu, je tématem prázdninových nedělních Nočních mikrofór.

A právě 22. července přivítáme po 22:40 hodině na Dvojce ČRo troufalku Lenku Procházkovou. Spisovatelka, signatářka Charty 77 se nedávno vyslovila proti církevním restitucím, které považuje za velezradu. Podala proto trestní oznámení na premiéra i ministry jeho vlády. Proč?

Nejen to prozradí moderátorovi Danu Moravci.

Kontaktní e-mail pro vaše dotazy: mikroforum@rozhlas.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Provozní a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

10 comments on “Lenka Procházková v neděli 22.7. v Nočním mikrofóru

1. Vážení přátelé,
    líbil se mi včerejší pořad s Lenkou Procházkovou o církevních restitucích vysílaný 22. 7. 2012 v Mikrofóru Dana Moravce. V podcastech ČRO2 jsem jej nenašel. Přehlédl jsem se? Nemáte prosím jeho záznam k zveřejnění?
    Děkuji.
    Petr Miklas

• tady to je: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2682463

• Lenka Procházková v neděli 22.7. v Nočním mikrofóru
      v mp3 formátu (možno trvalé uložení) je zde:

2. Bezvýhradně souhlasím s názory spisovatelky p. Procházkové, v Mikroforu 22.7. jsem ji poslouchala . Také mám e-mail s nahrávkou, kdy zdůvodňuje dary církvím. Obdivuji její iniciativu, držím palce a vždy se přidám, kdykoliv bude potřeba k jejímu spravedlivému ne restitucím a požadavku na celostátní referendum.. Moc pozdravuji

3. Z hloubi duše souhlasím se vším co p. Procházková říká a dělá,ale myslím, že to nestačí jenom souhlasit. Chtěla bych nějak pomoct,ale nevím co mám udělat.Jsem naštvaná,že málokdo si uvědomuje, že tohle je ta poslední rána, která zlikviduje Česko.Dost mě vrtalo hlavou proč vznikla kauza Ráth. Včera večer, když jsem poslouchala Mikrofórum, mi to došlo. Je to za bránění restituci církvi a ostatním varování,aby se o nic proti nepokoušeli. Zdravím a nabízím pomoc. To co nám pánové převedli za posledních 20 let byl jenom tréning na tohle řádění.Přečkali jsme 300let temna, nacisty a komunisty,ale tohle asi nepřečkáme. Podařilo se jim ,že z obávaných Čechů je pasivní tupé stádo, které zajímá jenom pastva. Nejhorší je pocit, že proti tomuhle molochu nic neumůžu.

4. Stačí se podívat na smyslný xicht Dukův, jak se mu leskne jeho mastná tvář, a každému to musí být jasné. Pedofilní kněží si dělají zálusk na světské bohatství a je to na nich vidět. Sprostý chtíč jim zatemnil mozek a odkopnul učení kristovo.
    Jak jsem tady jednou četl: Hus kdyby to vyděl, sám by skočil na hranici a škrtnul.

5. Souhlasím a nebudu nečinný. Přírodní zákony, které jsou projevem Boží vůle, nám pomáhají, pokud se do nich vřadíme. Každý může pomoci velmi významě ,a to čistým jasným myšlením a skutkem či prací podle vlastního založení. Možností je mnoho. Všechny podvody počínaje tzv. sametovou revolucí jsme prokoukli. Duchovně líní lidé jsou vyřízeni! Buďme odvážní!