Proslov Lenky Procházkové 6.7. 2012 na Václavském náměstí

Text proslovu Lenky Procházkové naleznete v tomto článku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Videa a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 comments on “Proslov Lenky Procházkové 6.7. 2012 na Václavském náměstí

  1. Ten příspěvek Lenky Procházkové je opravdu skvělý, obsahuje nejen množství faktů, ale perfektně vystihuje i moje pocity rozhořčení nad zvůlí, kterou se tu chystá spáchat vzájemně se podpírající stojedničková soldateska. Pokud tato zhovadilost, popírající celou naší předkomunistickou minulost, projde, ocitneme se jako společnost v naprostém morálním bahně, kterého se lze zbavit pouze novým zacinkáním klíčů a novým rozdáním karet. Revoluce není vždy ideálním řešením, je většinou jen projevem opravdového zoufalství a touhy po něčem lepším, ale alespoň má morální a spravedlivý náboj a šanci všechno napravit.

  2. Přátelé, za vše hovoří jedna skutečnost. Proč se tato vláda bojí referenda o církevních restitucích ? A nejen o nich. Většina známe odpověď. Vláda tzv. „rozpočtové odpovědnosti“ se chová jak nezodpovědná cháska, která vypouští rybník plný ryb. Nemohu se dočkat, kdy už skončí, protože pokud bude dál vládnout, tak napáchá ještě mnoho škod, které se budou těžko napravovat. Jsou to vlastizrádci !!!