Argumenty proti restitucím: Snížený rating a majetek v rukou Vatikánu

Největším vlastníkem českého nemovitého majetku se stane Vatikán. Navíc se v ČR zvýší zadlužení o dalších 1,5 procent, což může vést ke snížení ratingu. To vše se prý stane, budou-li schváleny církevní restituce tak, jak je to v navrhovaném znění zákona. Upozorňuje na to unikátní dokument z nejvyšších politických pater, který se podařilo získat ParlamentnímListům.cz. Více…

One comment on “Argumenty proti restitucím: Snížený rating a majetek v rukou Vatikánu

1. Citace : „Pražský primátor pokrytecky klade věnce na Staroměstském náměstí na památku popravených stavovských vůdců, kteří umřeli kvůli svobodě víry a tentýž primátor hodlá pár metrů od někdejšího popraviště znovu vztyčit sloup se sochou PM, sloup, který tam vítězní Habsburkové postavili jako pečeť, že kacíři v Čechách byli rozdrceni. Socha má stát na svém někdejším místě.“
    Napište prosím o sloupu se sochou PM . Nezapomeňte prosím na Frantu Sauera a pražské Hasiče jak ten habsburský symbol poroby zlikvidovali . Nikdo už ani neví jak to bylo…zase si církev počkala až se zapomene….a chce přepisovat dějiny .