Procházková: ČT porušila zásady veřejné služby dané zákonem

Česká republika je sekulární stát, který se neváže na žádnou výlučnou ideologii ani náboženství. Osmdesát procent občanů v současné době nepatří k žádné církvi. Navzdory těmto skutečnostem došlo ke schválení zákona o tzv. vyrovnání státu s církvemi, který byl Sněmovnou přijat za nestandardních okolností dne 8. 11. 2012.

Podávám stížnost na ČT, která porušila zásady veřejné služby dané zákonem, když o obsahu zmíněného zákona od počátku informovala zavádějícím způsobem a stranila jeho propagátorům. Více…

One comment on “Procházková: ČT porušila zásady veřejné služby dané zákonem

1. Církve by z principu neměly dostat vůbec nic, protože ty kláštery, které si postavili, stejně někde ukradly.