Buďme občany a vystupme proti kalouskovsko-nečasovskému vyrovnání s církvemi. Podepište petici proti tzv. církevním restitucím. Přijďte dnes v Praze k Andělu

15.4.2014 01:13

Strana LEV 21 začala sbírat podpisy pod Petici proti církevním restitucím. Naprostá většina společnosti odmítá způsob nápravy křivd, který je ovšem spíše obdarováním. Nynější vládní koalice ale pokračuje v cestě, kterou v minulém období začala pravicová vláda. Sociální demokracie dnes již prakticky jen markýruje snahu o změnu. V takové situaci je nutné vystoupit s občanskou petiční iniciativou a vyvolat proti rozhazování prostředků republiky odpor.

Dnes odpoledne – v úterý 15. dubna – mezi 14. a 16. hodinou se také vy můžete podepsat na petiční archy v Praze u u metra Anděl. Nemůžete přijít? Napiště si na info@nslev21.cz o pětiční arch a sbírejte podpisy ve svém okolí. Vždyť také Vám jistě není lhostejné, co provedli pánové Nečas, Kalousek a paní Peak.

Comments are closed.