Kde se (ne)skrývá blud

Je docela zajímavé, že se v sobotním rozhovoru s Dominikem Dukou (Dál už ustoupit nemůžeme, 29. 3. 2014) rozebíraly především finanční náhrady, ale ani slůvkem nebyly zmíněny výhrady odpůrců zákona o tzv. církevních restitucích, jež se týkají vydávaného nemovitého majetku, který mj. zahrnuje historické a kulturní bohatství naší země. –

Více na: http://www.blisty.cz/art/72759

One comment on “Kde se (ne)skrývá blud

1. Proč by se mělo vydávat katolické církvi její udajný majetek, který získala nikoli svojí prací,ale zločiným způsobem. Ve středověku kdy měla prakticky neomezenou moc,zotročila obyčejný prostý lid takovým způsobem, že se to rovná a nebo ještě překoná diktatury doby nedávné. Těch důkazů a důvodů by se našlo nespočet, které by vydaly na mnoho stránek. Jen po bitvě na Bílé Hoře musela hodně zbohatnout po konfiskovaných majetcích. I to je důkaz, že to byla zločinecká organizace, která nemá na žádný majetek nárok. Teď její provoz můžou financovat věřící a ne stát z našich daní.