Nadační fond proti korupci: Podivnosti kolem církevních „restitucí“

Dokument ke stažení ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dokumenty a jeho autorem je Admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 comments on “Nadační fond proti korupci: Podivnosti kolem církevních „restitucí“

1. STOP Lence Procházkové! Jsem občan, a podporuji církevní restituce spolu s mnohými. Co chcete dokázat? Stát profituje a bude na církevních památkách v rámci turismu, chátrající, státem zanedbané kostely a kláštery budou konečně vypadat, a ti, kterým neleží na srdci duchovní potenciál na naší společnosti se po čase osvobodí od podílu na financování církví. Proč se mám podílet na financování sportovců, když mi je sport naprosto putna? A přeci to dělám, takže žádné argumenty proti restitucím nevidím. Zastavme Lenku Procházkovou!

2. Vzhůru Lenko Procházková!!Podpora většiny obyvatel ČR.

3. Vzhůru Lenko Procházková.Podpora většiny obyvatel ČR.

4. Nevážení chamtiví věřící, za krádež takového rozsahu se budete smažit v pekle a to, že jste kradli ve jménu Krista, bude velice přitěžující okolnost!