ODKAZ MISTRA JANA ŽIJE

Milí přátelé, zúčastněte se s námi sobotního shromáždění na Staroměstském náměstí, kde budou od 11 hodin vystupovat zástupci občanských iniciativ na téma kořistnictví katolické církve. Připomeneme ideály Mistra Jana Husa, pro které byl upálen a v závěru půjdeme coby procesí přes Karlův most na Hradčanské náměstí. Tam se zastavíme u (sochy) TGM, budeme zakladatele státu stručně informovat o stavu republiky a nakonec zazvoníme na dveře Arcibiskupství a předáme dopis pro papeže Františka. V dopise papže žádáme, aby umravnil zástupce římskokatolické církve v Čechách a zakázal jim přijmout majetky získané podvodným způsobem. Dopis už podepsaly stovky lidí, petiční archy odevzdáme na arcibiskupství též.

ODKAZ MISTRA  JANA  ŽIJE
PRAVDA  ZVÍTĚZÍ !

dne 6 .7.2013
na Staroměstském náměstí
v 11 hodin
shromáždění s následným   pochodem
k Arcibiskupskému  paláci,
Hradčanské  náměstí

Po projevech na Hradčanském náměstí (před sochou TGM) bude
pražskému arcibiskupovi
mezi 14 – 15 hodinou
předán dopis určený papeži Františkovi, v němž několik tisíc signatářů upozorňuje na kořistnické jednání římskokatolické církve v Čechách a s tím  související rozkol občanské společnosti..

Společní svolavatelé:
Nezávislá media Lenka Procházková, iniciativa Ne základnám, Hnutí za přímou demokracii, Alternativa zdola, Spojenectví práce a solidaraty ( SPaS )  a další

3 comments on “ODKAZ MISTRA JANA ŽIJE

1. Dobrý den, kde tento dopis můžeme podepsat u nás na Ostravsku? Díky M.

2. Dobrý den , tajké chci toto podpořit , kdy a kde ? děkuji

3. Ježíš byl chudý a pomáhal lidem.

Nehromadil jmění a nekupčil s lidmi!!!!

Církev se jasně zpronevěřuje evangeliu, ale za to o Husovi bude tvrdit, že odbočil od víry. Co to je? Jasné pokrytectví jako trám!